سنگ دکوراتیو

سنگ های دکوراتیو تولیدی شرکت تهران سنگ به عنوان شرکت پیشرو و اولین تولید کننده سنگ های آنتیک و دکوری و سنگ های تزینی بدون شک انتخاب برتر معماران و طراحان داخلی و دکوراسیون و نمای خارجی بوده است.

بیشترین تنوع محصول و سنگ دکوری شرکت تهران سنگ از یک طرف و همچنین بکار گیری تکنولوژی روز دنیا ( تحت لیسانس کانادا ) موجب وجه برتر ی این شرکت و محصولات سنگ مصنوعی آن در مقایسه با سایرین گردیده است.

بکار گیری فن آوری تمیز شدن خودکار سنگ های مصنوعی و سنگ دکوراتیو تهران سنگ بدون نیاز به شست و شو و ثبات رنگ آن ها در کنار مقاوت در برابر برودت و تغییرات شرایط جوی نشان از وجه برتر این نمونه سنگ های مصنوعی تولیدی در کشور میباشد.

از دیگر نکات حایز اهمیت که در تکنولوژی ساخت و تولید و طراحی این سنگ های مصنوعی دکوراتیو بکار رفته است وزن بسیار سبک آنها در مقایسه با سایر انواع سنگ های تولید شده نمونه خود در داخل و خارج کشور می باشد.

فرمول اختصاصی تولید سنگ دکوراتیو و آنتیک تهران سنگ همواره موجب تولید انواع سنگ مصنوعی با برتری های یاد شده گردیده که در کنار همه اینها تنوع محصولات این شرکت موجب گردیده تا به عنوان شرکت پیشرو در این صنعت در کشور ایران جای گیرد

 

اشتراک گذاری این متن با دوستان در شبکه های اجتماعی :

فیسبوک   توییتر   گوگل پلاس     تامبلر    پینترست     لینکد این