سنگ آنتیک

سنگ آنتیک تولیدی شرکت ما با نام تجاری سنگ تهران و در انواع مختلف آماده ارائه به شما مشتریان گرامی می باشد.

سنگ آنتیک تولیدی در شرکت تهران سنگ از مواد اولیه مرغوب و طبیعی ساخته شده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. سنگ آنتیک تولیدی ما با وزنی کمتر از سنگ طبیعی ، قابلیت نصب آسان و ضایعات بسیار کم گزینه ای مناسب برای استفاده در نما خارجی و دکوراسیون داخلی ساختمان ها می باشد. سنگ آنتیک تولیدی شرکت تهران سنگ کاملآ ضد آب بوده و بسیار آسان تمیز می شود، همچنین به دلیل بافت خاص خود در مقابل رشد باکتری و جلبک بسیار مقاوم می باشد. شما با استفاده از سنگ آنتیک می توانید جلوه ای خیره کننده به منزل خود بدهید.

سنگ آنتیک نیز نوعی سنگ مصنوعی می‌باشد که بیشتر در داخل ساختمان و در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ آنتیک از ترکیب تکه‌های سنگ های طبیعی زیبا و مواد چسبنده مخصوص تولید می‌شود و دارای مقاومت و دوام زیادی می‌باشد از این رو در برخی موارد در نمای خارجی منازل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ آنتیک به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی منزل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و جلوه بسیار زیبایی به منزل شما می‌دهد. سنگ آنتیکبه دلیل وزن کمتر، زیبایی بیشتر، مقاومت بالاتر و تمیز شدن سریع‌تر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. سنگ آنتیک به راحتی با هر نوع دکوراسیون هماهنگ می‌شود و به راحتی از آن می‌توان استفاده نمود. یکی دیگر از محاسن سنگ آنتیک نصب آسان با کمترین هزینه می‌باشد و به دلیل نصب با چسب مخصوص نصبی تمیز و به دور از بهم ریختگی خانه را به همراه دارد.

سنگ آنتیک را به راحتی می‌توان به سنگ طبیعی و شیشه ترکیب کرد و یک هارمونی بسیار زیبا را تولید نمود و از این خاصیت برای زیبا سازی منازل استفاده کرد. سنگ آنتیک به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ توانسته نظر اغلب مردم را با سلیقه‌های مختلف به خود جلب نماید.

 

اشتراک گذاری این متن با دوستان در شبکه های اجتماعی :

فیسبوک   توییتر   گوگل پلاس     تامبلر    پینترست     لینکد این