در این بخش قصد داریم به پرسش های متداول در زمینه سنگ مصنوعی سمنت پلاست بپردازیم. این پست به صورت پرسش و پاسخ بوده و تنها به درخواست شما عزیزان به مقالات سنگ مصنوعی اضافه شده است.

پرسش های متداول در زمینه سنگ مصنوعی سمنت پلاست

1. مواد مورد استفاده در سنگ مصنوعی سمنت پلاست چیست؟ به طور کلی می توان گفت مواد تشکیل دهنده این نوع سنگ مصنوعی شامل سیمان پلیمری، سنگدانه های طبیعی و همچنین رنگدانه های معدنی است.

2. کیفیت رنگ های مورد استفاده در سنگ مصنوعی چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تمام انواع رنگ های مورد استفاده در تولید سنگ مصنوعی و سنگ آنتیک به صورت عمقی و با منشا معدنی و طبیعی است و دارای دوام بسیار بالایی است.

3. آیا امکان برشکاری برای سنگ مصنوعی وجود دارد؟ بله به مانند سنگ طبیعی می توان این نوع سنگ مصنوعی را با استفاده از مته و الماس برش داد.

4. تاثیر سرما و یخبندان بر روی این نوع سنگ مصنوعی چیست؟ سنگ طبیعی در برابر سرما و یخبندان مقاومت بسیار پایینی دارد و موجب ترک های موئینه می شود. بنابراین معمولا توصیه می شود از سنگ مصنوعی برای نمای ساختمان ها در شرایط جوی بد و یخبندان مورد استفاده قرار می گیرد.

5. مزایای استفاده از سنگ مصنوعی سمنت پلاست چیست؟ از مزایای این نوع سنگ مصنوعی عبارت است از هزینه پایین، مقاومت این نوع سنگ مصنوعی در شرایط جوی بد، تنوع در رنگ و طرح سنگ مصنوعی و سنگ آنتیک ، مقاوم در برابر نفوذ رطوبت، امکان نصب آسان سنگ مصنوعی و هزینه پایین نصب سنگ مصنوعی نسبت به سنگ طبیعی.

معرفی به دوستان :
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :