در هنگام کار با سنگ مصنوعی و پس از نصب سنگ مصنوعی در محل مورد نظر، ممکن است درزهایی وجود داشته باشد که نیاز به مسدود کردن آنها خواهیم داشت. به منظور درزگیری و مسدود کردن شکاف های موجود بر روی سنگ مصنوعی ابتدا باید بتونه های اضافی موجود بر روی سنگ مصنوعی را با استفاده از یک دستمال مرطوب حذف کنیم.

درزگیری سنگ مصنوعی پس از نصب

به منظور هموار کردن درزهای بین پانل های سنگ مصنوعی، از یک قلم مو رنگ مرطوب استفاده کنید. برای این کار قلم مو را درجهت افقی بر روی درز بین سنگ مصنوعی بکشید.

مسدود کردن و درزبندی در محل های پیچ ها بر روی سنگ مصنوعی نیز باید انجام شود.

برای این منظور باید از مواد درزگیری مخصوص سنگ مصنوعی استفاده کنید که در بازار ارائه شده اند. پس از اضافه کردن درزگیر به محل مورد نظر بر روی سنگ مصنوعی با استفاده از یک قلم مو مرطوب، سطح سنگ مصنوعی را هموار نمایید.

بنابراین توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرآیند نصب سنگ مصنوعی، کار شما تکمیل نشده است، زیرا زیبایی ظاهری نمای ایجاد شده توسط سنگ مصنوعی بسیار حائز اهمیت است. و وجود شکاف ها و درزها و همچنین بتونه ها و چسب های اضافی بر روی سنگ مصنوعی موجب کاهش زیبایی می شود. از این رو باید پس از تکمیل نصب سنگ مصنوعی به این نکات توجه کرده و آنها را از سنگ مصنوعی حذف کنیم.

معرفی به دوستان :
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

ساسان : سوال
1 0
سلام درزگیری سنگ مصنوعی را حتمآ باید انجام داد؟
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام بهتر است درزگیری و بندکشی را انجام دهید زیرا هم در زیبایی سنگ مصنوعی بسیار تاثیرگذار است و هم در طول عمر مفید آن.
. : سنگ مصنوعی
2 0
آیا درزگیری سنگ مصنوعی بر روی مقاومت و چسبندگی آن در نما تاثیر دارد؟
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام بله درزگیری سنگ مصنوعی مانع از نفوظ آب به درون منافظ شده و مانع از جداشدن آن از نما می شود.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :